Woensdag 1 September 2010

Samsung lanceert Galaxy Tab

Samsung heeft een video vrijgegeven met een teaser van haar nieuwe tablet, de Samsung Galaxy Tab. Deze zal 2 september op de Consumenten Electronica Beurs in Berlijn, de IFA, voor het eerst te zien zijn.

  

  

  

Als alle bronnen het goed hebben dan wordt het een tablet met een 7 inch super Amoled scherm, met een resolutie van 1024x600. De tablet zal gaan draaien om een aangepaste versie van Android Froyo (versie 2.2), de tablet zal voornamelijk de interface van Android zelf gaan gebruiken in plaats van Samsungs eigen Touchwiz interface. Verder beschikt de tablet over een 3,2 Megapixel camera aan de achterzijde, een VGA camera aan de voorzijde, 3G en GPS chips en tot slot een PowerVR SGX 540 grafische chip. Met die grafische chip heeft Samsung dan meteen de aller snelste tablet in handen.

 

Het design van de tablet heeft veel weg van Apple's iPad, zelfs de browser is aangepast en bevat ook de paginabeheer functie die ook Apple's iPad heeft, ook het toetsenbord lijkt enigszins geïnspireerd op die van de iPad. Samsung zou zelfs zo ver zijn gegaan dat ze een soort van dock connector hebben ontworpen in plaats van een mini USB poort.

 

De grootste verschillen in de tablet van Samsung ten opzichte van de iPad is dat die van Samsung sneller wordt, op Android draait, Flash ondersteund en wellicht goedkoper wordt dan de iPad. Hoewel er geen prijs bekend is gemaakt mag je toch verwachten dat Samsung met een lagere prijs zal komen dan Apple.
 

Copyright 2010 PHC Mobile Office Specialist. All rights reserved. Use of this website signifies your agreement to the Terms of Use and Online Privacy Policy.
Klik hier voor de algemene voorwaarden.